VMware با Microsoft همکاری می کند

VMware و Microsoft اعلام کردند که با یکدیگر همکاری خواهند کرد و در کنفرانس Dell Technologies World در لاس وگاس یک زیرساخت VMware Cloud پشتیبان شده را ارائه خواهد داد که به صورت کاملا بومی روی Microsoft Azure عرضه می شود. همانطور که می دانید VMware یک ارائه دهنده شناخته شده در خدمات مجازی سازی می باشد. آن ها حتی در حال حاضر یک محصول مشابه را از طریق Amazon Web Services ارائه می دهند. سرویس های جدید نه تنها در همکاری با مایکروسافت، بلکه با شرکای VMware Cloud Verified CloudSimple و Virtustream (یک شرکت Dell Technologies) توسعه یافتند.

VMware Collaborates with Microsoft

VMware Collaborates with Microsoft

راهکارهای جدید Azure VMware بر روی VMware Cloud Foundation ساخته شده است – که ارائه جامعی از نرم افزارهای تعریف شده محاسباتی، ذخیره سازی، شبکه سازی و مدیریت را می دهد. راهکارهای Azure VMware که از migrate کردن ، گسترش دادن و اجرای بارهای کاری موجود VMware در محیط های داخلی به Azure را پشتیبانی می کند به بازسازی دوباره برنامه ها و عملیات ها نیاز ندارد. Dell بر این باور است که این سرویس به ویژه برای مشتریانی که مایل به migrate کردن برنامه ها به خارج از محیط های داخلی هستند و یا خواهان گسترش دیتاسنتر خود می باشند مفید است.

علاوه بر این، مشتریان Microsoft 365 و VMware Workspace ONE قادر خواهند بود تا Office 365 را بر روی Device ها از طریق cloud-based integration با Microsoft Intune و Azure Active Directory مدیریت کنند.

به عنوان بخشی از این توافقنامه، VMware قابلیت های دسکتاپ مجازی ویندوزهای مایکروسافت را گسترش خواهد داد تا مشتریان را قادر به استفاده از VMware Horizon Cloud در Microsoft Azure نماید. پیش بینی می شود که قابلیت های اولیه به عنوان یک پیش نمایش در پایان سال میلادی 2019 در دسترس خواهد بود.

مایکروسافت اخیرا به مشتریان اطلاع از Windows Virtual Desktop داده است و همینطور وعده به ارائه چندین جلسه برای کارازمودگی ویندوز 10 ، بهینه سازی Office 365 ProPlus و پشتیبانی از دسکتاپ ها و برنامه های کاربردی (Windows Server Remote Desktop Services (RDS داده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت متعلق به شرکت سامانه های اطلاعاتی فاراد می باشد .