*

آموزش در فاراد

*

بر خلاف علوم دیگر که تغییرات مورد تایید حداقلی و در فاصله‌های زمانی طولانی مدت را به خود می‌بینند، علوم کامپیوتر هر روزه با تغییراتی رو به جلو همراه است. این مسئله، نیاز به آموزش مداوم و به‌روز‌ شدن را در افراد مرتبط با آن پررنگ‌تر خواهد نمود. شوق به یادگیری و مطالعه از ملزومات شاغلین این حوزه به شمار می‌آید. شرکت فاراد با بهره‌مندی از کارشناسانی مجرب و برگزاری دوره‌­های آموزشی حضوری و مجازی، شما را در مسیر یادگیری همراهی خواهد کرد.

برنامه های آموزش تخصصی در فاراد توسط اساتید مجرب،با هدف پرورش افراد متخصص در زمینه راهکار ها و تجهیزات شبکه ، با کیفیت مطلوب برگزار می شوند. برنامه های آموزشی در نظر گرفته به شرح زیر می باشد.

 • کلاس های آموزشی

  یک سیستم آموزشی شناخته شده و مرسوم، فضای کلاس درس با حضور استاد و دانشجو می باشد . شما با حضور در کلاس طبق یک برنامه زمان بندی شده و قرار گرفتن در کنار سایر کسانی که علایق مشترکی برای یادگیری در زمینه به خصوصی دارند، به تبادل اطلاعات، استفاده از تجارب و یادگیری مفاهیم جدیدی دست می زنید که منجر به توانمندسازی شما در حیطه کاری‌تان خواهد شد.

 • سمینار

  برگزاری رویدادهای که در آن یک یا چند نفر سخنران و ارائه‌دهنده‌ی اصلی وجود دارند و در رابطه با یک موضوع خاص به بحث می پردازند. معمولا در سمینارها، سایر شرکت‌کنندگان نیز در بحث اصلی مشارکت می‌کنند و ارائه‌دهندگان اصلی بیش‌تر نقش تسهیل‌گر و هدایت‌کننده‌ی بحث‌ها را ایفا خواهند نمود. حضور در سمینارها مقدمه ای، برای آگاهی از مباحث داغ در تکنولوژی است.

 • وبینار

  وبینار (Webinar) از عبارت Web-based seminar گرفته شده است و به کلاس، دوره، سمینار یا هر رویداد آنلاینی گفته می‌شود که در محیط وب و با استفاده از اینترنت بصورت کاملا آنلاین، زنده، تعاملی و دو طرفه در یک زمان مشخص برگزار می‌شود به بیان ساده تر در یک روز و ساعت از پیش مشخص شده مدرس و کاربران در محیط وبینار آنلاین می‌شوند و مدرس صدا و تصویر، فایل ارائه، وایت برد، ویدئو کلیپ آموزشی و یا دسکتاپش را با شرکت کنندگان به اشتراک می گذارد و کاربران هم به هنگام نیاز، از طریق چت باکس یا حتی صدا و تصویر می توانند نظرات‌شان را مطرح نمایند.

 • محتوای آموزشی

  مجموعه ای از عکس ها، متن ها، و انیمیشن های صوتی و تصویری  که به کمک یک تکنولوژی رایانه ای پدید می‌آید تا یک مبحث درسی را آموزش دهد.

3 دوره برگزارشده اخیر

برگزاری دوره آشنائی با مفاهیم پابه استوریج و شناخت و کانفیگ دستگاه VNX Storage در تاریخ 1397/9/17

در شرکت فاراد

برگزاری دوره فیبرنوری در تاریخ 1397/9/6 در محیط شرکت مشتری به درخواست ایشان

برگزاری دوره آشنائی با مفاهیم مجازی سازی در تاریخ 1397/12/07 در محیط شرکت فاراد

گالری ویدیو ها

اطلاعیه

درصورتی که درخواست برگزاری دوره های آموزشی را برای مجموعه خود دارید ، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند

فرم درخواست برگزاری دوره آموزشی

 

تایید هویت