درباره ما

چشم انداز


ما علاوه بر پیش‌بینی نیازهای مشتریانمان، بر آنیم تا در ارتباطی تنگاتنگ با شرکت های پیشرو جهانی و ارایه به روزترین تکنولوژی ها و تجهیزات ارتباطی نیازهای آنان را برآورده کنیم .

اعتماد شرکای اجتماعی ما ائم از مشتریان ، همکاران ، کارکنان و سایر ذی نفعان، به ما یاری می‌رساند تا یکی از پیشروترین شرکت های توسعه‌دهنده زیرساخت های ارتباطی کشور باشیم.

اهداف


شرکت بهبود سامانه‌های اطلاعاتی فاراد با هدف توسعه زیر ساخت های ارتباطی و با تمرکزی ویژه بر راهکارها و محصولات ذخیره سازی اطلاعات و محصولات امنیتی فعالیت خود را آغاز نموده است.

ماموریت


شرکت بهبود سامانه هاي اطلاعاتی فاراد شرکتی  فناوری محور  است که ماموریت آن توسعه و پیاده‌سازی راهکار های نوین در سازمان ها و شرکت هایی می‌باشد که با حجم انبوهی از داده‌ها برای ذخیره سازی و پردازش مواجه می‌باشند، ما در  فاراد با تأکید بر اهمیت  آموزش مداوم  نیروی انسانی قصد داریم تا  به عنوان شرکتی پیشرو در پیاده‌سازی و بومی سازی راهکار های مراکز داده، ذخیره سازی داده‌های انبوه و محافظت از آنها به طیف هر چه وسیع‌تری از مشتریان  ارایه خدمت نماییم.

ما باور داریم که تعامل با شرکت های پیشروی جهانی در حوزه فناوری اطلاعات  و انتقال  این فناوری ها یکی از ارکان اساسی توسعه اقتصادی پایدار و دانش بنیان می‌باشد  و این مهم گامی اساسی در تحقق سند چشم انداز توسعه کشور می‌باشد ، لذا انتقال و ترویج دانش به ذینفعان سازمان مهمترین ماموریت سامانه های اطلاعاتی فاراد می‌باشد .